Home / Neymar Do Arabii Saudyjskiej

Neymar Do Arabii Saudyjskiej

W wieku 31 lat Ronaldo zdobył trofeum Pucharu Europy. W wieku 31 lat Messi był najlepszym strzelcem roku w pięciu głównych ligach. W wieku 31 lat Neymar wyjechał do Arabii Saudyjskiej, aby przejść na emeryturę. Na zdjęciu promocyjnym Neymar trzyma koszulki piłkarskieAl-Hilala i wygląda na w dobrym nastroju.

W rzeczywistości nie jest zaskakujące, że Neymar opuścił PSG. Brak pomocy zespołowi w poprawie, niska frekwencja i wiele kontuzji, być może najwyższe kierownictwo PSG od dawna jest nim zmęczone; a Neymar nie może czuć wsparcia w Paryżu, nie widzi nadziei na poziomie rozgrywek i nie chce już zostać. Kiedy się nie lubicie, odejście niekoniecznie jest złym wyborem.

W końcu gra w piłkę nożną to też praca i nie ma nic złego w chęci zarobienia większej ilości pieniędzy, ale ludzie nie spodziewali się, że Neymar wybierze Arabię Saudyjską. Zagraniczne media ujawniły, że Neymar również chciał zostać w Europie, ale czołowe drużyny go odrzuciły, a niechęć do obniżenia pensji sprawiła, że stracił możliwość ponownego noszenia koszulka FC Barcelona. Neymar miał kiedyś wysokie oczekiwania fanów, ale tym razem wybrał Petroleum, co wzbudziło u fanów żal. Być może dlatego, że w oczach wszystkich jest „quasi-złotą piłką”, powinien mieć wyższy cel i lepszy wybór.