Home / Messi Poprowadzi Argentynę Do Złotego Medalu!

Messi Poprowadzi Argentynę Do Złotego Medalu!

O krok od mistrzostwa? Mimo przegranej z Arabią Saudyjską w pierwszym meczu mistrzostw świata, Argentyna zdecydowanie awansowała do finału! Czy Messi potrafi czynić cuda? Na tę odpowiedź czeka cały świat! Chodź z nami, załóż Mistrzostwa Świata koszulki piłkarskiei czekaj na odpowiedź Messiego za cztery dni!

35-letni Messi albo tworzy historię, albo jest na najlepszej drodze do tworzenia historii. W swoim 25. meczu na mundialu zremisował z Niemcem Lotharem Matthäusem. Przekroczył Gabrijelę Batistutu z 11 golami na Mistrzostwach Świata i został królem strzelców Mistrzostw Świata dla Argentyny. Wszyscy kochają Messiego, a fani na całym świecie chcą mieć Koszulka Messi!

Jest kapitanem, liderem, prześladowcą, którego życie to piłka nożna. Jego swobodna rola na trawie jest fascynująca. Przez większość czasu kręci się w pobliżu, obserwuje grę i czeka, aż piłka do niego dotrze. Czasami wydawało się, że próbuje zniknąć z gry, a potem pojawia się, gdy nikt się tego nie spodziewa. Jest jak mistrz piłki nożnej, piłka nożna jest ulubieńcem Messiego, nawet bez krzyku, ten mały zwierzak posłusznie podąży za jego stopami. Zabrzmiał róg finału i wszyscy czekamy na cud!