Home / Ángel Di María Strzela Fantastycznego Pierwszego Gola Dla Juventusu

Ángel Di María Strzela Fantastycznego Pierwszego Gola Dla Juventusu

Manchester United i Juventus awansowały do 1/8 finału Ligi Europy dzięki wspaniałemu pojedynkowi. Obie drużyny mają wiele do zrobienia w 2023 roku i tutaj muszą stanąć na nogi. Wśród nich najbardziej zaskoczyła eliminacja FC Barcelony i Ajaksu. Przez wiele lat nie kontynuowali promocji swoich miejsc. Ta runda pucharowa pozwoliła ludziom zobaczyć inny scenariusz, w którym Juventus rozegrał znakomity mecz.

W tej rundzie nie tylko Marcus Rashford, który nosił Koszulka Manchester United , spisał się dobrze, ale także Ángel Di María strzelił pięknego gola. To był prawdopodobnie najlepszy gol, jaki Ángel Di María strzelił, odkąd założył Koszulka Juventus . 35-letni Ángel Di María spełnił swoje marzenie o mundialu w 2022 roku i teraz wygląda na bardziej energicznego. Być może z powodu braku obciążenia Ángel Di María jest teraz bardziej zrelaksowany w grze.

Ze względu na nieobecność Ángela Di Maríi w 2014 roku Argentynie najwyraźniej zabrakło szczęścia w finale, w którym przegrała z Niemcami. W 2022 roku Ángel Di María nie chciał przegapić mundialu. Zanim w pełni wyleczył kontuzję, zdecydował się jeszcze dołączyć do kadry narodowej. Dlatego reprezentacja również poważnie rozważała kontuzję Ángela Di Maríi, a jego czas gry został określony w pewnym przedziale. Po dołączeniu Ángela Di Maríi Argentyna nie tylko zdobyła Puchar Ameryki, ale także spełniła swoje marzenie o mundialu.