Home / Ogłoszono Drugą Wyjazdową Koszulkę Manchesteru United W Nowym Sezonie

Ogłoszono Drugą Wyjazdową Koszulkę Manchesteru United W Nowym Sezonie

Domowe i wyjazdowe Koszulka Piłkarska Manchesteru United zostały ogłoszone już wcześniej, a koszulki na nowy sezon to znacznie więcej niż te dwie. Dziś chciałbym przedstawić drugą wyjazdową koszulkę Manchesteru United na nowy sezon. Ta koszulka jest nadal wydawana wspólnie przez Adidasa jako nowa druga koszulka wyjazdowa na nowy sezon. Jaka jest koszulka nowego sezonu?

Manchester United to klub o wybitnych osiągnięciach, z wieloma cennymi wspomnieniami w swojej historii, a te wspomnienia mogą być źródłem inspiracji dla projektu koszulki. Projektując nową Koszulka Manchester United , Adidas na nowo zinterpretował stary styl z perspektywy teraźniejszości, przyjmując prosty i przyciągający wzrok język projektowania, mający na celu podkreślenie logo „Czerwonych Diabłów”. Co więcej, cała koszulka przyjmuje uniwersalny biały kolor jako główny kolor, a fani mogą nosić tę koszulkę na co dzień.

Ogłoszono drugą wyjazdową koszulkę Manchesteru United na nowy sezon 2023-24. Czy fanom podoba się nowa koszulka Manchesteru United? Zapraszamy do konsultacji.