Home / Mikautadze Staje Się Sławny Za Jednym Zamachem

Mikautadze Staje Się Sławny Za Jednym Zamachem

Gdyby kibiców zapytano o to, kto zostanie najlepszym strzelcem w fazie grupowej przed meczem, nikt nie postawiłby na Mikautadze. Napastnik noszący numer 22 Koszulki Piłkarskie z Gruzji był wcześniej nieznany, ale po fazie grupowej tymczasowo znalazł się na szczycie listy strzelców z 3 golami.

W składzie Gruzji Mamardashvili i Kvaratskhelia to piłkarze najbardziej znani kibicom. Mamardashvili był najlepszym bramkarzem w La Liga w zeszłym sezonie, a Kvaratskhelia pomógł Neapolowi dokonać cudów. Oczywiście występy tych dwóch osób w grze były również bardzo dobre. Zwłaszcza Mamardashvili, który nosił Koszulki Piłkarskie Bramkarskie , ludzie myśleli, że może rywalizować z Donnarummą o pierwsze miejsce.

Dlatego tym cenniejsze jest dla nieznanego Mikautadze, aby stać się sławnym za jednym zamachem. Po jego znakomitym występie w Pucharze Europy, może zdobyć przychylność większej liczby drużyn w letnim okienku transferowym. Na co fani czekają bardziej, to czy ci trzej kluczowi gracze drużyny polo w Pucharze Europy będą w stanie nadal tworzyć więcej niespodzianek?