Home / Rozczarowanie Luki Modricia Pochodzi Z Chorwacji

Rozczarowanie Luki Modricia Pochodzi Z Chorwacji

Real Madryt przynosi szczęście doświadczonemu Luce Modrićowi, ale reprezentacja Chorwacji przynosi mu smutek. Tegoroczne Mistrzostwa Europy UEFA zaskoczyły Lukę Modricia, który może poprowadzić reprezentację do odpadnięcia. Stroje Piłkarskie z numerem 10 nie miała żadnej witalności w rozczarowaniu Luki Modricia, który pozostał na boisku dłużej po meczu.

Po tym, jak Luka Modrić zakończył sezon w Realu Madryt, udał się do reprezentacji Chorwacji w radosnym nastroju. Przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy UEFA Luka Modrić myślał, że trudność zawodów nie przewyższy zeszłorocznych Mistrzostw Świata FIFA. Nawet wielu zawodników miało ten sam pomysł co Luka Modrić, ale wyniki po rozpoczęciu fazy grupowej ich zaskoczyły. Po raz pierwszy w ostatnich latach reprezentacja Chorwacji ma słaby wynik w Mistrzostwach Europy UEFA, a reprezentacja ma duże prawdopodobieństwo odpadnięcia. Jako kapitan, Luka Modrić najmniej chce zobaczyć wynik eliminacji, a chce poprowadzić reprezentację Chorwacji do ćwierćfinału. Skuteczność bojowa reprezentacji Chorwacji spadła, a wielu wybitnych zawodników to już weterani. W składzie, w którym weterani stają naprzeciwko młodych zawodników, największym testem są sprawność fizyczna i zdolność reakcji.

Czas, aby Luka Modrić porzucił obsesję na punkcie Koszulka Chorwacja . Nie może poprowadzić reprezentacji do zwycięstwa w mistrzostwach. Wicemistrzostwo Świata FIFA to najwyższe wyróżnienie w historii chorwackiej reprezentacji, a także duma kapitana Luki Modricia. Chorwacka reprezentacja awansuje lub odpadnie w fazie grupowej. Oba wyniki musi zaakceptować Luka Modrić. Żaden zawodnik nie może zagwarantować długowieczności swojej kariery. Stan rywalizacji każdego ma swój termin ważności.