Home / Cudowne Odwrócenie, Niebotyczne Bliźniaki Reprezentacji Anglii

Cudowne Odwrócenie, Niebotyczne Bliźniaki Reprezentacji Anglii

Jeden z nich to mistrz pomocy w Koszulka Real Madryt , a drugi to super napastnik w koszulce Bayernu. Kiedy zakładają białą Koszulka Piłkarskie Anglia EURO 2024 , są najbardziej bohaterskimi piłkarskimi wojownikami w reprezentacji Anglii. Są to Bellingham i Harry Kane. Pełen talentów gigant La Liga Real Madryt ściągnął z Dortmundu 21-letniego Bellinghama za niebotyczną cenę 180 milionów euro. W swoim pierwszym sezonie w Realu Madryt Bellingham pomógł Realowi Madryt zdobyć tytuł La Liga i Ligę Mistrzów. Bellingham udowodnił swoimi umiejętnościami, że zasługuje na noszenie koszulki Realu Madryt.

31-letni Harry Kane został dostrzeżony przez Bayern ze względu na jego doskonałe umiejętności. Bayern rywalizował o Harry'ego Kane'a z Tottenhamu za niebotyczną cenę 100 milionów euro. W swoim pierwszym sezonie w Bayernie Kane zdobył Europejski Złoty But z 36 ligowymi golami. Jednak Kane, który ma doskonałe umiejętności, od 12 lat nigdy nie zdobył mistrzostwa w Tottenhamie. Kiedy Kane przybył do Bayernu, również raz po raz tracił mistrzostwo. To ogromny żal dla Kane’a. Wraz z uroczystym otwarciem Pucharu Europy 2024 w Niemczech. Reprezentacja Anglii wyróżnia się z rywalizacji za rywalizacją. Jednak dzięki wsparciu tak wybitnych zawodników, jak Bellingham i Harry Kane, wyniki reprezentacji Anglii w fazie grupowej były niezadowalające. W ćwierćfinale reprezentacja Anglii grała ze Słowacją, dzięki czemu angielscy kibice mogli wreszcie zobaczyć znakomity występ reprezentacji Anglii. Kopnięcie znad głowy Bellinghama i główka Harry'ego Kane'a pozwoliły reprezentacji Anglii wyprzedzić Słowację i awansować do jednej z ósemki Pucharu Europy.

Ta kampania na nowo rozbudziła w reprezentacji Anglii chęć zdobycia Pucharu Europy. Choć Anglia wielokrotnie brała udział w Pucharze Europy i ma wielu znakomitych piłkarzy. Jednak reprezentacja Anglii nigdy nie zdobyła Pucharu Europy. Wszystkie 8 czołowych miejsc objęła reprezentacja Anglii. W walce o czołową czwórkę reprezentacja Anglii zmierzy się z wyzwaniem, jakie stanowi reprezentacja Szwajcarii. Czy będą w stanie nadal odwracać losy meczu i sprawić cud dla Anglii?