Home / Niepowstrzymany Legion Matador Kontra Potężny Galijski Kogut

Niepowstrzymany Legion Matador Kontra Potężny Galijski Kogut

Na polu bitwy Pucharu Europy 2024 w Niemczech w „pierwszej połowie śmierci” zebrali się głośni faworyci do zdobycia mistrzostwa. Hiszpania, Niemcy, Francja, Portugalia. Ostatecznie Hiszpania pokonała Niemcy 2:1 i awansowała do czołowej czwórki, a Francja pokonała Portugalię 5:3 w rzutach karnych i po bezbramkowym remisie awansowała do czołowej czwórki.

Reprezentacja Hiszpanii była w tym Pucharze Europy nie do zatrzymania. Reprezentacja Hiszpanii, która zdobyła trzy Puchary Europy, zmierzy się z reprezentacją Niemiec, która również zdobyła trzy Puchary Europy. Ostatecznie reprezentacja Hiszpanii z absolutną siłą pokonała niemiecką reprezentację gospodarzy. Niepokonana reprezentacja Hiszpanii nie może się doczekać, aby ruszyć do przodu i wykorzystać swoją absolutną siłę, aby czerwona Koszulka Piłkarskie Hiszpania EURO 2024 po raz czwarty zdobyła trofeum mistrzostw Europy. Ostatni raz reprezentacja Francji zdobyła Puchar Europy w 2000 roku. 24-letnie oczekiwanie sprawia, że ​​francuska reprezentacja narodowa jest pełna pragnień zdobycia mistrzostwa Europy. Nie mogą się doczekać, aż po 24 latach oczekiwania niebieska Koszulka Piłkarskie Francja EURO 2024 ponownie zabłyśnie na tronie mistrzów Pucharu Europy.

Zarówno reprezentacja Hiszpanii, jak i reprezentacja Francji są najlepsze wśród europejskich drużyn narodowych. Obie drużyny ostatni raz spotkały się ze sobą w finale Ligi Narodów UEFA w 2021 r., kiedy Francja pokonała Hiszpanię 2:1 i zdobyła mistrzostwo. Minęły trzy lata, a Gallic Roosters i Matador Legion po raz kolejny spotkały się w półfinale Pucharu Europy. Czy tym razem Kogut Wielkopiecowy będzie mógł ponownie pokazać swoją moc, czy też Korpus Matadora zemści się i pomyślnie awansuje do finału?