Home / Real Madryt Postawił Dwa Warunki Przed Dołączeniem Mbappé

Real Madryt Postawił Dwa Warunki Przed Dołączeniem Mbappé

Tak długo, jak nadchodzi sezon poza sezonem, okienko transferowe zawsze tętni życiem. Kilku starych aktorów, których znamy, zaczęło ponownie inscenizować plotki o transferach. Gwiazda Ligue 1 Mbappé, odżyły plotki między nim a Realem Madryt. Jakie warunki musi spełnić Mbappé, aby nosić Koszulka Piłkarska Realu Madryt?

W każdym okienku pozasezonowym skandal pomiędzy Realem Madryt a Mbappé będzie ponownie wystawiany. Chociaż Mbappé chciał dołączyć do Realu Madryt, w końcu się wahał. Teraz Real Madryt stracił zaufanie do słów Mbappé. Jeśli Mbappé chce dołączyć i nosić Koszulka Real Madryt , muszą zostać spełnione dwa warunki. Przede wszystkim nie rozważają oferowania wysokich ofert, jak to miało miejsce latem ubiegłego roku; po drugie, Real Madryt utrzyma zdecydowane stanowisko, a jeśli Mbappé chce dołączyć do Realu Madryt, musi podjąć publiczne działania w celu naprawienia szkód wyrządzonych przez tymczasową zmianę z zeszłego roku.

Wygląda na to, że Real Madryt czuje się oszukany przez Mbappé w wielu negocjacjach. Teraz, gdy te dwie prośby zostały złożone, czy uważasz, że jest to realistyczne?