Home / Pożegnanie Z Tottenhamem – Dokąd Idzie Conte

Pożegnanie Z Tottenhamem – Dokąd Idzie Conte

Conte, trener piłki nożnej o wysokiej reputacji w międzynarodowej piłce nożnej, od listopada 2021 roku jest trenerem Tottenhamu. W minionym sezonie poprowadził drużynę do pierwszej czwórki Premier League i zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Dotychczasowy bilans Tottenhamu w tym sezonie jest bardzo niezadowalający. Klub Tottenham oficjalnie ogłosił 26 stycznia, że obie strony osiągnęły porozumienie, a trener Conte odszedł. Conte napisał również w swoich mediach społecznościowych: „Nasza wspólna podróż dobiegła końca, życzę wszystkiego najlepszego w przyszłości”. Pożegnanie ze swoim byłym klubem Tottenham Hotspur. Conte zdjął Koszulka Tottenham Hotspur, którą Koszulki Piłkarskie Klubowe przejmie w przyszłości? Gdzie pójdzie w przyszłości?

Według aktualnych plotek w piłkarskim kręgu, Conte może najpierw zostać w Anglii, ale przeniesie się do innych klubów. Premier League zawsze była jedną z najbardziej rywalizujących i wpływowych lig w Europie, a umiejętności trenerskie Conte są również doceniane w piłce nożnej. Niektóre inne kluby mogą być nim zainteresowane, takie jak Manchester United, Liverpool i tak dalej. Szczególnie Manchester United. Ich prezes bardzo ceni Conte i wielokrotnie prosił go o trenowanie Manchesteru United, ale Conte wybrał Tottenham. Po drugie, Conte może nadal wracać do Włoch, aby trenować. Conte to jedna z legend we Włoszech. Kiedyś zdobył wiele mistrzostw ligowych i pucharowych podczas swojego okresu trenerskiego w Juventusie. Poprowadził także reprezentację Włoch do drugiego miejsca w Pucharze Europy. Dobre oceny. Niektóre kluby Serie A mogą poprosić go o powrót, takie jak Juventus, AC Milan, Inter Mediolan i tak dalej.

Conte może również przejść do innych lig, aby trenować. Teraz rywalizacja w piłce nożnej staje się coraz bardziej zacięta, a każda liga coraz bardziej atrakcyjna. W przypadku tak znanego trenera, jak Conte, można również rozważyć długoterminowy rozwój i wyzwania. Bez względu na to, którego ostatecznie Conte wybierze. Jest znakomitym trenerem piłkarskim, godnym szacunku piłkarzy.