Home / Diego Simeone Wnosi Zbyt Wiele Do Atlético Madryt

Diego Simeone Wnosi Zbyt Wiele Do Atlético Madryt

Diego Simeone jest obecnie trenerem, który prowadził klub najdłużej na świecie. Pozwolił Atlético Madryt konkurować z FC Barceloną i Realem Madryt. Diego Simeone zawsze podążał za własną koncepcją szkolenia zawodników, więc nie chce wydawać ogromnych pieniędzy na kupowanie nowych graczy. Największą jak dotąd umową Atlético Madryt było podpisanie kontraktu z João Félixem, co kosztowało wówczas drużynę prawie 126 milionów dolarów.

Diego Simeone ciężko pracował dla Atlético Madryt, a drużyna dała mu wystarczająco dużo szacunku i przestrzeni do gry. Ostatnia runda była 613. meczem Diego Simeone w Koszulka Atlético Madryt i jest zaszczycony, że jego wysiłki przyciągnęły uwagę wszystkich. Przez lata Diego Simeone kultywował wiele talentów, a Atlético Madryt zdobyło także cztery mistrzostwa w La Liga i cztery mistrzostwa w europejskich rozgrywkach.

Każdy zawodnik, który nosi tę Koszulka Piłkarska Los Colchoneros, będzie pod wpływem Diego Simeone, który również ukształtował grupę dzielnych wojowników Jagged Legion. Po występach argentyńskich piłkarzy na tym mundialu wszyscy zdali sobie sprawę, że Diego Simeone wyszkolił kilku zawodników o porównywalnej sile do reprezentacji. Diego Simeone zawsze po cichu wnosi coś do drużyny. Mocno wierzy, że świat futbolu powstaje dzięki talentowi i ciężkiej pracy.