Home / Nowy Kamień Milowy Ronaldo!

Nowy Kamień Milowy Ronaldo!

503 klubowe gole! Cristiano Ronaldo wyznaczył sobie nowy kamień milowy. Dopiero w czwartym meczu Ronaldo założył Al-Nassera koszulki piłkarskiei rozpoczął pokaz, na który czekali wszyscy fani, strzelając cztery gole dla Al-Nassera w Saudi Pro League.

Odkąd dołączył do nowego klubu, Ronaldo nigdy nie zdobył szansy na zdobycie gola dla siebie. Jedyny rzut karny nie został uznany. Miejscowi fani byli zdziwieni i mocno krytykowani. Niektórzy ludzie byli nawet tak wściekli, że nadepnęli na Koszulka Ronaldoi pomyśleli, że nie jest on całkowicie wart swojej 200-milionowej pensji. Pod ogromną presją, cztery dni po swoich urodzinach, Ronaldo przygotował dla siebie prezent w postaci hat-tricka.

Teraz statystyki klubowych bramek Ronaldo wynoszą 503 i jest on także pierwszym zawodnikiem, który osiągnął 500 klubowych bramek. Arabia Saudyjska pokazała na mundialu ogromny postęp i nie da się ukryć, że obrona w tym meczu jest nadal bardzo dobra. Wszyscy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej od najlepszego strzelca, a na nowoscdlafanow.commożna znaleźć wiele dawnych dni świetności ikony piłki nożnej.