Home / Xavi I Lewandowski Rozmawiają O Messim

Xavi I Lewandowski Rozmawiają O Messim

Kiedy Barcelona zremisowała u siebie 0:0 z Gironą, kibice Barcelony ponownie skandowali imię Messiego na stadionie, nie tylko oddając hołd Messiemu, ale także witając go. Oprócz wykrzykiwania imienia Messiego, niektórzy fani trzymali slogan „Kocham Messiego” lub publikowali w Internecie każde Koszulka Piłkarska , które zebrali, gdy Messi był w Barcelonie!

Argentyński kapitan w dawnym Koszulka FC Barcelona  z numerem 10 znalazł się w centrum uwagi. Xavi powiedział szczerze: Potencjalny powrót Messiego może sprawić, że wszyscy fani Barcelony będą mieli złudzenia. Obecnie zespół ten nadal ciężko pracuje na mistrzostwo La Liga. , Wręcz przeciwnie, czuję złość, że La Liga została zredukowana do bezwartościowej ligi.

Jako obecny trzon ofensywy Barcelony, polski kapitan Lewandowski powiedział również, że Messi należy do Barcelony i jeśli wróci, będzie to rzecz niewiarygodna. Mam nadzieję, że zagramy razem w przyszłym sezonie. Widać, że jeśli Messi naprawdę wróci, Lewandowskiemu nie przeszkadza, że Messi wraca, by stać się rdzeniem.