Home / Chelsea Rezygnuje Z Planów Pozyskania Enzo Fernándeza

Chelsea Rezygnuje Z Planów Pozyskania Enzo Fernándeza

Zarówno Raheem Sterling, jak i Christian Pulisic doznali kontuzji w wygranym 1:0 meczu Manchesteru City z Chelsea. To był pierwszy mecz Raheema Sterlinga przeciwko Manchesterowi City odkąd założył Koszulka Chelsea , ale niestety doznał kontuzji i po pięciu minutach spędzonych na boisku wycofał się. Chelsea ma obecnie zbyt wiele kontuzji, a plan zespołu dotyczący pozyskania Enzo Fernándeza również się nie powiódł. Chelsea nie ma zbyt wielu wybitnych graczy w rezerwie, więc jaki plan przystosowawczy przygotuje zespół w następnej kolejności.

Obecnie Chelsea spadła na 10. miejsce w Premier League i nie ma żadnej przewagi, by móc ponownie awansować do czołowej czwórki. Ze względu na ciągły plan podpisywania kontraktów przez Chelsea, problemem stało się to, czy Enzo Fernández może spokojnie nosić Koszulka Benfica . Gdy zmienia się mentalność zawodnika, zmienia się też jego koncentracja na boisku. Mentalność Enzo Fernándeza jest wciąż nieznana, ale wszyscy uważają, że ten zawodnik powinien zdać egzamin.

Enzo Fernández wiedział, jak zrozumieć ciężką pracę Messiego, gdy był młody, co pokazuje, że jego czynniki psychologiczne są nadal bardzo silne. Chelsea faktycznie zrezygnowała na ostatnim etapie podpisywania kontraktu z Enzo Fernándezem, aby dołączył do planu, więc zespół nie może ponownie zaprosić graczy do dołączenia. Być może cena Benfiki za Enzo Fernándeza jest zbyt wysoka, by Chelsea mogła podjąć ryzyko.