Home / Ósma Złota Piłka Czyni Lionela Messiego Prawdziwym Weteranem

Ósma Złota Piłka Czyni Lionela Messiego Prawdziwym Weteranem

Wcześniej Lionel Messi poprowadził reprezentację Argentyny w piłce nożnej do zdobycia mistrzostwa świata FIFA i nie pozostawił wątpliwości co do zdobywcy Złotej Piłki. Lionel Messi nie tylko dobrze spisał się w reprezentacji, ale także notował znakomite statystyki podczas gry dla Paris Saint-Germain. Koszulka Piłkarska Lionela Messiego nie pojawiła się podczas ceremonii wręczenia nagród. Na ceremonię miał na sobie ładny czarny garnitur.

Kariera Lionela Messiego rozpoczęła się jako legenda, kiedy zdobył swoją pierwszą Złotą Piłkę w 2009 roku. W latach 2009–2023 Lionel Messi zdobył w sumie osiem Złotych Piłek, co jest statystyką, której nikt w piłce nożnej nie jest w stanie przebić. Lionel Messi również zmienił się z młodego wyglądu w weterana stajni, a jego długie włosy stopniowo zmieniły się w krótkie. Lionel Messi tak naprawdę nie jest już zawodnikiem, który debiutował w młodzieżowych treningach FC Barcelony. Obecnie jest poza europejskim futbolem i gra w Inter Miami CF. Fani obejrzeli wideo przedstawiające Lionela Messiego zdobywającego Złotą Piłkę. Nie był zadowolony, gdy w tym roku zdobył trofeum. Choć nadal wielu fanów wątpi, czy Lionel Messi nie ma kwalifikacji do zdobycia Złotej Piłki, jego występy w lidze i Pucharze Świata FIFA w zeszłym sezonie były rzeczywiście znakomite.

Lionel Messi zabrał rodzinę na ceremonię wręczenia Złotej Piłki i po raz kolejny przyjechał do znanej Republiki Francuskiej. Lionel Messi na nowo zyskał uznanie dla Republiki Francuskiej i klubu i nie zobaczy, jak kibice trzymają go na powitaniu z Koszulka Paris Saint-Germain z numerem 30. Ósme wyróżnienie Złotej Piłki to szczyt, do którego aspirują profesjonalni gracze, ale Lionel Messi nie ma już ochoty na tę nagrodę. Bez względu na to, jak wiele wątpliwości budzi Lionel Messi, jest on zawodnikiem numer jeden w piłce nożnej we wszystkich statystykach.