Home / Koszulka Liverpool Dziecieca Wasitall Bez Problemu Poradzi

Koszulka Liverpool Dziecieca Wasitall Bez Problemu Poradzi

Koszulka Liverpool Dziecieca  Wasitall bez problemu poradzi sobie na Old Trafford? Chociaż Ronaldo ma teraz 36 lat i doświadczył niemal wszystkich emocji, jakie ma do zaoferowania zawodowy futbol, kiedy został przejęty przez United, był młodzieńcem o błyszczących oczach.

Aby go zahartować, potrzebna była odrobina twardej miłości, a Van Nistelrooy przyznał, że dał jej część, słynnie płacząc obiecującym kolegą z drużyny po jednej przedwczesnej kłótni na boisku treningowym, która miała miejsce po stracie ojca przez Ronaldo.

„Wszystko w prasie mówi się o tym konkretnym incydencie, a ja także go skomentowałem. Cieszę się, że mogę to zrobić ponownie, ponieważ wiem, że w tej sytuacji się myliłem” – Van Nistelrooy, który także krótko współpracował z Ronaldo w Santiago Dodał: Bernabeu.

„Natychmiast wszedłem do szatni, usiadłem obok niego i kiedy się uspokoiłem, przeprosiłem za swoje zachowanie.

„Ta frustracja skądś się bierze. Teraz, kiedy masz 44 lata, patrzysz wstecz i wiesz, że gdy wokół Ciebie dzieją się różne rzeczy w życiu prywatnym, czasami może to Cię sfrustrować.

„Incydent ten doprowadził do dyskusji z Cristiano. Ale oczywiście musisz zdać sobie z tego sprawę i być na tyle duży, aby to przyznać.

Dalsza lektura Najlepsi strzelcy wszechczasów Koszulka Piłkarska Dla Dziecka  Ligi Mistrzów „To będzie ostatni sezon Ronaldo w Turynie” Zidane reaguje na pogłoski o powrocie Ronaldo do Realu