Home / Arsenal Ponownie Wyprzedza Manchester City Jednym Punktem

Arsenal Ponownie Wyprzedza Manchester City Jednym Punktem

Dla Arsenalu koszulki piłkarskiew żółto-czarne paski w tym sezonie jest oficjalnie znany jako niepokonany Koszulki Piłkarskie ! W 37. kolejce Premier League Arsenal pokonał na wyjeździe Manchester United 1:0, co również sprawiło, że rywalizacja o mistrzostwo wkroczyła w zaciętą fazę.

W pierwszej połowie Arsenal powoli wchodził do stanu, ale Manchester United nie wykorzystał okazji, słabo bronił i nie oddał celnego strzału w pierwszej połowie. W 20. minucie Havertz pomógł Trossardowi, ubranemu w Koszulka Arsenal nr 19, z łatwością zdobyć bramkę Onany. Ten zwycięski gol oznacza, że rywalizacja pomiędzy Arsenalem a Manchesterem City będzie trwała aż do rundy finałowej.

Na tym etapie sprinterskim gra przeciwko Old Trafford zawsze była uważana za największy sprawdzian Arsenalu. Na szczęście drużyna Artety dostała to, czego chciała. Na razie Arsenal robi wszystko, co w jego mocy, aby wywrzeć presję na drużynie Guardioli. Nie chcą powtórki z ostatecznego upadku z poprzedniego sezonu. Będą chcieli zdobyć swoje pierwsze mistrzostwo od 2004 roku.